⇠ Портфоліо робіт / Весільна фотосесія

Весільна фотосесія

Весільна фотосесія Весілля, як подія, для багатьох пар неповторна і «чарівна подія», яка проходить раз у житті. Тому навряд чи варто сподіватися на те, що все само собою станеться «найкращим чином», або навпаки, махнувши рукою, довіритися нагоді – що «все пройде як пройде!». Місця «весільної прогулянки», точніше вибір місця проведення весільної фотосесії, важливо продумати та підібрати заздалегідь. Якщо фотографу, чи молодятам, місце не знайоме, варто з’їздити туди до весілля чи напередодні. Подивитися, прикинути “точки зйомки”, парі – можливі пози. Підготовка та планування ніколи і нікому ще не завадили, а ви в день весілля будете відчуєте себе впевнено та безтурботно, що й потрібне для гарного настрою.

Ранок нареченої

Якщо ви хочете зробити майбутньому чоловікові фотознімки у подарунок, під час весільної фотозйомки зборів нареченої можемо зняти серію пікантних кадрів. Під «пікантністю знімків» мається на увазі зйомку в білизні, момент одягання весільної сукні, не застебнуті всі гудзики, піднятий поділ сукні…

Весільна фотозйомка в РАГСі

Темп церемонії. Звичайно, він задається весільним адміністратором. І деякі церемонії, у центральних ЗАГС-ах Києва, як ми переконалися, проходять дуже швидко. Однак, ніхто не заважає парі свої «найважливіші» та урочисті дії: надягання обручки, розпис, уклін батькам – робити з тією швидкістю, яка вам комфортна.

Декілька порад, що допоможуть фотографу зняти гарні кадри: намагаємося тримати обручку вище, а свою руку нижче. Таким чином можна буде уникнути перекриття своєю рукою руки партнера і обручку, яку ви надягаєте, буде видно в об’єктиві. Бажано витримати невеличку паузу після того, як адміністратор вказав місце для підпису, та дати можливість йому прибрати руку та вказівку з кадру. Інакше крупний план розпису буде переповнений руками, указками – естетичної краси в такому знімку буде мало.

При поклоні важливо стояти поруч один біля одного, тримаючись за руки, що дозволить зробити уклін батькам більш синхронним.

Фотосесія прогулянки

Весільна фотозйомка Бровари

Після, (рідше до) розпису в Загсі, ми організовуємо виїзну прогулянку для весільної фотосесії. Весільну фотосесію, кожна пара планує на свій смак, це можуть бути традиційні місця, куди їздять для весільної фотозйомки багато пар, так і ті, які ви обираєте особисто за власним смаком та баченням, вирішуючи як провести свій урочистий день і які знімки отримати на згадку. Якщо побоюєтеся, що можете не вгадати з погодою, восени, або «тривалий прогноз» не радісний, бажано підібрати один запасний варіант.

Хорошим рішенням, якщо дозволяє бюджет, буде взяти на прокат лімузин, і навіть при пересуванні з місця на місце, або якщо раптово піде дощ, у машині весільний фотограф матиме можливість зробити масу цікавих знімків і портретів. Важливо, щоб у подружки нареченої під рукою було все те, що може знадобитися нареченій: змінне взуття, вологі, сухі серветки, люстерко, пудра. При зйомці в «прохолодніший час», осінь, рання весна – не будуть зайвими гарячий чай, кава та бутерброди. А оскільки настрій передається і знімкам, важливо, щоб він у пари під час весільної фотосесії, ці дві-три важливі години зберігалися якомога довше, і не затьмарювалося ні холодом, ні не зручним взуттям, ні з інших причин).

Готовність весільних знімків

Фотографії весільної фотосесії Бровари

Відбраковування, порівняння та вибір із дублів для тисячі знімків займає від двох до трьох днів, іноді більше. Власне багаторічний досвід роботи дизайнером дозволяє робити ретуш знімків швидко та якісно. І не встигне «медовий місяць» добігти кінця, як ваші фотографії будуть готові!

Зверніть увагуЗверніть увагу: результат фотосесії може бути використаний в нашому портфоліо, на сайті, як презентаційний матеріал, але жодним чином не може використовуватися в комерційних цілях. Конфіденційна зйомка, без публікування будь-де, обговорюється окремо.

Деталі весільної фотосесії

 • Збори нареченої / тільки РАГС / тільки Вінчання
 • Загальна кількість ~ 100 фото, зйомка ~ 1 год. / 15 знімків з ретушшю
 • I. РАГС + прогулянка
 • Відзнятий весільний матеріал — до 300 фотографій з корекцією кольору.
 • 30 найкращих фотографій з художньою ретушшю для друку – ретуш / видалення дефектів шкіри / одягу / фону
 • II. РАГС + прогулянка + перший танець;
 • Відзнятий весільний матеріал — до 500 фотографій з корекцією кольору.
 • 40 найкращих фотографій з художньою ретушшю для друку – ретуш / видалення дефектів шкіри / одягу / фону
 • III. Повний день
 • Відзнятий весільний матеріал з корекцією кольорів — до 800 фотографій.
 • 60 найкращих фотографій з художньою ретушшю для друку – ретуш / видалення дефектів шкіри / одягу / фону
 • Завдаток для бронювання дати зйомки – 5-10%. Повний розрахунок – у день зйомки.
 • Час обробки фотографій – близько місяця з дня зйомки. Літній сезон – до 1-2 місяців.
 • Для всіх варіантів зйомки – Анонс із 10 фотографій протягом тижня після весілля!
 • Послуги весільного фотографа надаємо у Києві та Броварах, в інших населених пунктах — за домовленістю.
 • Ретуш весільних фотографій
 • Знижка 10% на створення фотокниги
 • Знижка 10% на майбутню фотозйомку немовлят!