⇠ Портфоліо робіт / Репортажна зйомка

   Репортажна зйомка

Репортаж – серія знімків, схожа на художній фільм. У них є зав’язка, плавний розвиток сюжету, кульмінація та фінал.

Репортаж дає наочний звіт про те, що відбувалося. Він фіксує факти там, де щохвилини змінюються події, а їх учасникам важко все запам’ятати. При цьому сам фотограф і камера повинні залишатися «невидимими».

У вас наближається захід, подробиці якого ви хотіли б «зняти»? Тоді правильне рішення для вас — вдатися до репортажу. Професійний фотограф, та людина, яка збереже в деталях яскраві моменти та курйозні ситуації події.

Використання репортажної фотозйомки

Репортажна зйомка Бровари

Урочисті збори колективу чи мітинг, корпоративна вечірка чи святкування дня ювілею, церемонія нагородження – кожна з таких подій чи захід знімається за допомогою репортажної зйомки.

На репортажних фотографіях немає героїв, які заглядають до об’єктиву. Адже учасники не позують, вони задіяні у тому, що відбувається. Стати винятком можуть лише офіційні заходи, святкові вечірки чи корпоративні гуляння.

Умови проведення репортажної зйомки

Кожен фоторепортаж насправді тематичний. Щоб «тема була розкрита», як висловлюються журналісти, фотограф та замовник зобов’язані заздалегідь продумати та обговорити майбутню хронологію подій, аж до фіксації часу, позначити важливість окремих моментів та важливість зйомки окремих учасників, якщо це не очевидно.

Зверніть увагуЗверніть увагу: результат фотосесії може бути використаний в нашому портфоліо, на сайті, як презентаційний матеріал, але жодним чином не може використовуватися в комерційних цілях. Конфіденційна зйомка, без публікування будь-де, обговорюється окремо.