⇠ Портфоліо робіт / Рекламна фотографія

Рекламна фотографія

Рекламна фотографія відноситься до одного з найскладніших видів фотозйомки і вимагає від фотографа як «технічного» професіоналізму, так і здатності правильно розставити потрібні психологічні акценти, які викликають у глядача необхідну реакцію.

На відміну від предметної фотозйомки, яка використовується для стимулювання споживчого попиту та збільшення продажів товарів та послуг, рекламна фотографія значно більшою мірою саме «рекламує», ніж «просто констатує» властивості та якості. Рекламна фотографія створює імідж. А також із усіх жанрів рекламна фотографія найбільше звертає увагу на якість. Якщо фотозйомка для рекламних цілей постановочна, з використанням людей, у знімку ми не передаємо характеру будь-якої конкретної людини, цей образ збірний і повинен викликати атракцію (позитивну взаємодію, відгук) з цільовою аудиторією на яку розрахований. Образ, який створює фотограф обов’язково має бути «переконливим». Інакше такій рекламній фотографії ніхто не повірить, і отже вона не виконуватиме призначеної їй ролі.

Зверніть увагуЗверніть увагу: результат фотосесії може бути використаний в нашому портфоліо, на сайті, як презентаційний матеріал, але жодним чином не може використовуватися в комерційних цілях. Конфіденційна зйомка, без публікування будь-де, обговорюється окремо.