⇠ Портфоліо робіт / Пейзажна фотозйомка

Пейзажна фотозйомка

У пейзажі важлива «цілісність настрою». Добре, – якщо в кадрі є деталі, що «говорять», нудно – коли кадр «просто констатація». Важливо стежити, щоб у кадр не потрапляли непотрібні за змістом сюжету елементи. Більше «звичний» пейзаж у «горизонтальному кадрі», у портреті наприклад частіше зустрічається вертикальний кадр. Хоча це звичайно не догма, і в тому, і в іншому випадку розташування кадру залежить від сюжету.

Пейзажна зйомка БровариЗйомка пейзажів має на увазі терпляче очікування кадру, моменту, коли буде хороший малюнок хмар наприклад, якщо це одухотворений пейзаж, – коли в потрібному місці кадру з’явиться потрібний персонаж. Цей жанр не терпить поспіху, розвиває вміння бачити, помічати, шукати сюжет та ракурс.

Техніка, прийоми пейзажної зйомки

Зйомка пейзажу Бровари Для зйомки пейзажів використовують ширококутні об’єктиви, що краще передають масштаб і віддаленість перспективи. Такий кадр може осягнути неосяжне)) Маст хев – використання штативу. Спуск затвора краще натискати дистанційно або за допомогою таймера затримки.

Денний час, коли сонце у зеніті, табу для зйомки природи, оскільки виходять жорсткі тіні. При цьому навіть увечері або вранці використовуємо різного роду фільтри: розсіювальні, поляризаційні, градієнтні або нейтрально сірі.

Зверніть увагуЗверніть увагу: результат фотосесії може бути використаний в нашому портфоліо, на сайті, як презентаційний матеріал, але жодним чином не може використовуватися в комерційних цілях. Конфіденційна зйомка, без публікування будь-де, обговорюється окремо.