⇠ Портфоліо робіт / Натюрморт

Натюрморт

Натюрморт Бровари Назва жанру «натюрморт» походить від словосполучення nature morte. У перекладі французького слова буквально означають «мертва натура».

Зйомка натюрморту

Фотографія натюрморт Бровари

Під час створення композиції фотограф впливає на всі складові: предмети, їх розташування, освітлення, час.

При побудові натюрморту важливі знання про композицію, про розміщення головних об’єктів та другорядних, їхнє взаєморозташування. Особливу увагу варто приділяти «значущості» композиції «загалом». Про що вона говорить, що символізує, яку думку, настрій передає.

Фото натюрморту Бровари

Фон у композиції як зобов’язаний гармоніювати з предметами, він має бути близьким за духом предметам, об’єднувати і робити натюрморт «цілісним». Складно говорити предметно, тому що в кожному випадку є нюанси. І все-таки, наприклад поєднуються речі: старовинна ваза, фрукти, квіти, фон – дерево, тканина; металеві фони навряд чи доречні у разі. І навпаки – механічний предмет/деталь на тлі шовкової тканини також виглядають дисгармонічно та трохи дивно. Даний прийом доречний при нарочистій побудові розмаїття, але користуватися ним потрібно вміти і це непросто)).

Зверніть увагуЗверніть увагу: результат фотосесії може бути використаний в нашому портфоліо, на сайті, як презентаційний матеріал, але жодним чином не може використовуватися в комерційних цілях. Конфіденційна зйомка, без публікування будь-де, обговорюється окремо.