⇠ Портфоліо робіт / Фотосесія Love story

Фотосесія Love story

Фотосесія love story Бровари
Вік коханню не завада! Як це не дивно, але фотосесію лав сторі замовляють і пари, що спільно прожили 10, 20 і більше років) Це привід показати слайд-шоу на ювілеї весілля або порівняти його з весільним. Для тих, хто не мав можливості створити свою лав сторі в юності, але ви щасливі і досі любите свою половинку, замовити фотозйомку вам просто необхідно! Ви заповните те, чого у вас не було, і це чудово. А почуття та їх прояви – прекрасні у будь-якому віці!

Як створити лав сторі

Якщо ж ваша історія зустрічі та знайомства вас не надихає, або здається банальною і, як ви думаєте, сюжет створити нема з чого… Ніхто не забороняє «приміряти» на себе образ героїв: казок, фільмів, відомих картин і навіть художніх літературних творів.

Лав сторі

Відносини своєрідні для кожної пари, тому такого роду фото сюжет покликаний підкреслити індивідуальність, розкрити ваші почуття.

Фотосесія лав сторі також може бути незабутнім подарунком на заручини друзів. Фотозйомку лав сторі друзі або батьки молодих дарують як «подарунок на весілля».

Лав сторі – це не обов’язково прогулянки при місяці на узбережжі океану. Зробити фото сюжет можна наприклад: прогулюючись містом і заходячи в кафе, орендувати окремо для зйомок готель, придумати сюжет на природі чи пікнік на березі річки.

Деталі фотозйомки

  • Тривалість зйомки:
    2 години в студії або на природі
  • Студія оплачується окремо;
  • Бажана попередня зустріч, для знайомства та обговорення сюжету.

Результат фотосесії:

  • весь відзнятий матеріал 100 — 150 шт.
  • 15 фотографій з художньою ретушшю
  • усі фотографії дублюються в зменшеному вигляді для використання в Інтернеті.

Способи зйомки лав сторі

Лав сторі Можливі два способи зйомки: репортажний та постановочний.

У першому – майбутні молодята гуляють містом, відвідують кафе, парки та інші заздалегідь заплановані місця. Тобто закохані поводяться розкуто й невимушено, а фотограф «не втручаючись» у процес прогулянки та спілкування, шукає ракурс та ловить момент.

У другому – заздалегідь продумуємо сюжет, вибираємо місце для зйомки та робимо постановочну фотосесію з елементами випадково зловлених кадрів. В обох випадках, емоції та настрій передаємо щирими.

А також невід’ємним компонентом вдалої лав сторі є настрій пари. Зосередженість один на одному, забувши про все на світі, допоможе вам бути більш впевненими на фотосесії. Або навпаки можна перетворити процес фотозйомки лав сторі на захоплюючий, веселий процес, — все залежить від сюжету і того, що ми хочемо передати.

Зверніть увагуЗверніть увагу: результат фотосесії може бути використаний в нашому портфоліо, на сайті, як презентаційний матеріал, але жодним чином не може використовуватися в комерційних цілях. Конфіденційна зйомка, без публікування будь-де, обговорюється окремо.