⇠ Портфоліо робіт / Архітектурна та інтер’єрна фотозйомка

Архітектурна та інтер’єрна фотозйомка

Архітектурна фотографування – специфічний жанр фотографії. Завдання – передати красу архітектурних об’єктів: будинків, житлових комплексів, мостів, скульптур, будівельних об’єктів тощо. Під час зйомки архітектури фотограф фотографує як види фасадів, так і окремі елементи об’єктів. Такі знімки обов’язково знадобляться під час підготовки виставкових стендів, верстки буклетів, оформлення сайтів.

Фотозйомка інтер’єрів

Інтер’єрна фотографія мало залежить від погоди, на відміну від зйомки архітектури, але практично завжди потребує додаткового освітлення. Багато освітлення.

Під час зйомки інтер’єрів використовуємо широкий кут зйомки, від 17 до 40 мм, який максимально «вміщує в кадр» простір. Знімаємо поспішно: на тривалих витримках, використовуючи штатив та прикриту діафрагму – для різкості по всьому кадру.

Зверніть увагуЗверніть увагу: результат фотосесії може бути використаний в нашому портфоліо, на сайті, як презентаційний матеріал, але жодним чином не може використовуватися в комерційних цілях. Конфіденційна зйомка, без публікування будь-де, обговорюється окремо.