Про нас

На комерційній основі послуги з фотографії надаємо з 2013 року. До цього фотографія для нас була улюбленим захопленням.

Олександр Сухомлин, фотограф, Київ/Бровари

Олександр Сухомлин

Update: З 24.02.2022 знову на війні, в ЗСУ.

Текст написаний в 2015:

Моє життя поділилося на два періоди: до війни та після. До війни – навчався на міжнародного економіста в «КРОК», але оскільки почали бурхливо розвиватися it технології, я вибрав інший напрямок та пропрацював n-ну кількість років в IT.

Пізніше, на війні, я зрозумів чого хочу насправді. Захотілося присвятити себе фотографії, перетворити хобі на улюблену роботу. Мені дуже подобається «ловити моменти» життя людей, тому що ми часто їх не помічаємо. Такі дрібниці, як погляд, усмішка… Коли людина знімає маску і стає сама собою. Фотографія дає можливість подивитися на себе зі сторони, підвищити свою самооцінку та побачити саме свою неповторну красу.

Також люблю передавати через фото красу природи. Звикаючи до місця, у якому живемо, ми починаємо сприймати його як щось звичайне. Фотографія дозволяє подивитися на звичайні речі під незвичайним кутом, з якого ми зазвичай не дивимося. Дозволяє заново пережити захоплення, як у дитинстві, від світу що нас оточує. Переглядаючи фотографії, ми можем забути про буденність та осягнути яким прекрасним є життя.

фотограф, Олеся Сухомлин, Київ/Бровари

Олеся Сухомлин

Закінчила факультет прикладної математики. Працюю дизайнером UX/UI. І весь цей час заняттям для душі була фотографія.

На початку 2012 року здобула профільну освіту за спеціалізацією «фотограф», з рекомендаціями роботи в засобах масової інформації.

Першими замовленнями були зйомки для друзів та знайомих. Подобається фотографувати речі, натюрморти, робити творчі рекламні сюжети.Фотоапарат Сanon-5d
Техніка, яку використовуємо у роботі:

  • Canon 5D Mark II, Canon 7D Mark II
  • Canon EF 70-200 mm f2.8 L IS II USM
  • Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
  • Canon EF 50 mm 1.2
  • Canon EF 17-40 mm f4 L USM
  • Canon Speedlite 580 EX II
  • Maike MK-14 EXT Macro Ring Flash for Canon